לקהל לקוחותנו יום ראשון 1.1.17 החנות תהיה סגור נחזור לפעילות ב-2.1.17

 

אייפון 5 - האינטרנט לא עובד

 
 

תיקון אייפון 5 – האינטרנט לא פועל באייפון 5

 
האייפון מאפשר לנו להתחבר אל העולם הגלובלי בלחיצת מקש אחת. ההתחברות לאינטרנט מאפשרת לנו לתקשר עם אנשים רבים מכל מקום בעולם, לעקוב אחר מידע עדכני על המתרחש בנושאים המעניינים אותנו, ולנהל את אורח חיינו ואת העבודה שלנו דרך המכשיר. כאשר ישנה תקלה בחיבור לאינטרנט, נרצה למצוא פיתרון מהיר ויעיל לכך על-מנת שנוכל לחזור ולבצע את הפעולות הנ"ל, המהוות חלק כה חשוב ומשמעותי מסדר היום שלנו. כמו-כן, ניתן לראות כי תקלה זו חוזרת אצל משתמשים רבים, והדבר עולה לא מעט בפורומים ובאתרי תמיכה שונים. תקלת החיבור לאינטרנט יכולה להופיע בשתי תצורות: תקלת חיבור לרשת האינטרנט הסלולרית, תקלת חיבור לרשת Wi-Fi, או בשתיהן.

 

אילו דברים יש לבדוק כאשר האייפון 5 שלנו לא מצליח להתחבר לאינטרנט, וכיצד לפעול על-מנת לפתור את הבעיה?

 
 
ריסט – פתרון זה, עד כמה שהוא נשמע פשוט, לעיתים מהווה הפתרון הטוב ביותר. יש לבצע ריסט למכשיר, כדי לוודא שאנו לא נמצאים בנקודה מתה, או שלא זורמים אלינו נתונים.

הגדרות – אם אנו מנסים להתחבר לרשת סלולר, יש לוודא בהגדרות, תחת לשונית סלולרי, כי הסלייד של נתונים סלולריים פעיל (נראה צבע ירוק). במידה ונרצה להתחבר לרשת אלחוטית, נבחר תחת הגדרות ברשתות אלחוטיות, ונוודא כי הסלייד של אינטרנט אלחוטי פעיל.

SIM - לוודא כי כרטיס הSIM מחובר היטב, ולחבר בשנית.

לעדכן את גרסת המכשיר

שירותי מעבדה - במידה וצעדים אלו לא מסייעים, והאייפון 5 לא מתחבר לאינטרנט, ניתן לפנות אל שירות מעבדת סלולר. בקייט פון אנו מתמחים בכל סוגי התיקונים של כל דגמי אייפון ובדגם אייפון 5 בפרט.
 
 
 
תיקון אייפון 5 אינטרנט לא עובד
 
 
 
 

תיקון אייפון 5 אשר לא מתחבר לאינטרנט – מספר ערוצי תיקון

 
פתרון תקלת האייפון 5 שלא מצליח להתחבר לאינטרנט יקל עלינו מבחינות רבות, ויאפשר לנו לחזור לסדר יום תקין ונוח. במקרה של תקלה ואינכם מצליחים להתחבר לאינטרנט אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהגיע לסניף של מעבדת הסלולר קייט פון בגבעתיים ונשמח לעמוד לשירותכם.