לקהל לקוחותנו יום ראשון 1.1.17 החנות תהיה סגור נחזור לפעילות ב-2.1.17

 

אייפון 6 לא מתחבר לאייטונס

 
 
ישנן תקלות רבות אשר יכולות להתרחש כאשר אנו מחברים את האייפון 6 שלנו למחשב, ומנסים לסנכרן מידע, להוריד מידע חדש או לעדכן את החומרה שלנו, דרך האייטונס. אחת מן התקלות הנפוצות ביותר מתרחשת כאשר אנו רואים הודעה האומרת שהאייפון שלנו לא יכול להתחבר לאייטונס. תקלה זו מתרחשת להרבה משתמשים, וניתן לראות בפורומים השונים ובאתרי האינטרנט גולשים רבים המעידים על כך שחוו תקלה זו. פתרון התקלה יאפשר לנו לחזור ולהעביר מידע חדש מהמחשב לרבות שירים, סרטוני וידאו ועוד אל המכשיר שלנו, לעדכן את המכשיר, לגבות את נתוניו במחשב ועוד. לכן, כאשר אנו חווים תקלה מסוג זה, חשוב מאוד שנקדיש זמן רב בטיפולה ובמציאת שלבי פיתרון לתיקון אייפון 6 אשר חווה בעיה שכזו.

 

מה עלינו לוודא כאשר האייפון 6 שלנו לא מצליח להתחבר לאייטונס, וכיצד להתמודד עם התקלה?

 
 

גרסת האייטונס -
עלינו לוודא שיש ברשותנו את הגרסה האחרונה והעדכנית ביותר של תכנת האייטונס שהאייפון שלנו תומך בה.

לוודא שהמכשיר דולק

הצהרת אמון במחשב – אם מופיעה פנייה אלינו השואלת האם אנו מעוניינים להצהיר על-כך שאנו בוטחים במחשב אליו חיברנו את האייפון, עלינו לבחור באופצייה שמעידה על-כך שאנו בוטחים במחשב.

ריסט – יש לבצע ריסט למחשב ולאייפון 6.

ניתוק יתר חיבורי ה-USB – יש לנתק את כל שאר חיבורי ה-USB מהמחשב.

להשתמש ב-recovery mode – לכבות את המכשיר ללחוץ על מקש הבית לאורך זמן, ובמקביל לחבר את המכשיר למחשב, ולחכות עד שהמכשיר יידלק, או להדליק בעצמנו, במידה והוא לא נדלק.

יש להמשיך ללחוץ על מקש הבית עד שהאייטונס יידלק.

אייטונס ידווח כי הוא איתר מכשיר ב- recovery mode.

יש לשחזר (restore) את נתוני המכשיר.

יש לזכור שאופציה זו מוחקת את נתוני האייפון, ועלינו לוודא שהנתונים מגובים טרם ביצוע הפעולות הנ"ל.

תמיכה טכנית - במידה וצעדים אלו לא מסייעים, והאייפון 6 לא מתחבר לאייטונס, יש לפנות לתמיכה הטכנית של חברת Apple, יצרנית מכשיר האייפון דרך אתר החברה, המומחית בתיקון אייפון 6.


 
 
 
פרמוט אייפון
 
 
 
 

תיקון אייפון 6 אשר לא מתחבר לאייטונס – דרך מספר ערוצים

 
תיקון אייפון 6, מעבר להנחיות האמורות יכול להתבצע דרך מספר ערוצים – מדריכי אינטרנט, תמיכה טכנית טלפונית מצד Apple, פנייה למעבדות ולמומחים לתיקון אייפון 6, ועוד.