לקהל לקוחותנו יום ראשון 1.1.17 החנות תהיה סגור נחזור לפעילות ב-2.1.17

 

מדריך לביצוע החלפת מסך לאייפון 5

 
 
בעלי אייפון 5 יודעים כי אחת הבעיות הנפוצות ביותר הינה בעיה במסך המכשיר. מכשיר זה יכול לשרת בצורה טובה ביותר את בעליו, אולם המכשיר מכיל בין רכיביו גם מסך מגע עדין, אשר עלול להתקלקל ולהיפגם מסיבות שונות. ברגע שתקלה מתרחשת במסך, קשה ביותר לעשות שימוש במכשיר עצמו, וחייבים להחליף את המסך בכדי להמשיך וליהנות מהאייפון.

 
מדריך החלפת מסך לאייפון 5
 

אז כיצד יש לבצע החלפת מסך לאייפון 5?

 
שימוש בכלים המתאימים: בכדי להחליף מסך לאייפון 5 בצורה עצמאית, יש להצטייד ראשית במסך חלופי המתאים לדגם ולצבע המכשיר שברשותנו, וכן יש לרכוש ערכה לפתיחת פלאפונים. ערכה כזאת ניתן לרכוש באינטרנט או בחנויות המתמחות בתחום, והיא תסייע בפתיחת המכשיר והחלפת המסך.

פירוק המסך השבור: מסך האייפון מחובר למכשיר באמצעות שני ברגים הנמצאים באזור הרמקול בחלק של הכניסה להטענה. בכדי לפרק אותו, יש להוציא את שני הברגים ולהשתמש בכוס יניקה בכדי להרים את המסך. פעולה זו דורשת הפעלת כוח ואין צורך לחשוש מהרס המכשיר בשל כך. בטרם פירוק הצג לחלוטין, חשוב לנתק את הפנאל הכסוף הנמצא בחלקו הימני העליון של המכשיר, ולאחר מכן לנתק בצורה עדינה את הכבלים הנמצאים מתחתיו ומחברים את המסך למכשיר עצמו. לאחר מכן יש לפרק את המסך הישן מהחלק שהסרנו, ולהקפיד על פירוק כבל המצלמה הקדמית, מגן האפרכסת ומרכב כפתור הבית.

חיבור המערכת: לאחר שהסרנו את המסך הישן, ניתן יהיה לחבר לחלקו הקדמי של האייפון את המסך החדש. חשוב לחבר אל המסך קודם כל את כפתור הבית, מגן האפרכסת וכבל המצלמה הקדמית שפירקנו. לאחר מכן יש לחבר את שלושת הכבלים של המסך בחזרה ללוח האייפון (מתחת למגן הכסוף), ולאחר מכן לחבר בחזרה את המגן ואת המסך כולו.

 

בכל הנוגע להחלפת מסך לאייפון 5, מומלץ להיעזר במומחים

 
החלפת מסך לא נכונה עלולה להרוס את האייפון לחלוטין, ולכן במידה ואינכם יודעים כיצד לעשות זאת, מומלץ לפנות למעבדת סלולר מובילה בתחום כגון קייט פון, המתמחה בתיקון פלאפונים סלולריים על סוגיהם השונים ומציעה בין היתר שירותי החלפת מסך לאייפון 5.