לקהל לקוחותנו יום ראשון 1.1.17 החנות תהיה סגור נחזור לפעילות ב-2.1.17

 

מדריך לביצוע החלפת מסך ל -LG G3

 
 
חברת LG מתמחה בייצור מכשירים טכנולוגיים מסוגים שונים, כולל מכשירים סלולריים. מכשיר ה LG G3 נחשב לאחד ממכשירי הסלולר הטובים ביותר של החברה, ורבים עושים בו כיום שימוש. היות ושבירת מסך הינה אחת מתקלות הסלולר הנפוצות ביותר, כדאי לדעת כיצד לבצע החלפת מסך ל LG G3 בכוחות עצמכם כראוי.

 
מדריך החלפת מסך ל-LG G3
 

אז כיצד יש לבצע החלפת מסך ל LG G3?

 
שימוש בכלים המתאימים: בתחילת התהליך חשוב לוודא כי יש בידינו הן מסך המתאים לדגם שלנו מבחינת צבע וגודל והן את הכלים הנדרשים לשם החלפתו. את הכלים הנדרשים ניתן לרכוש באינטרנט או בחנויות המתמחות בתיקון מכשירים סלולריים.

פירוק המסך השבור: בכדי להוריד מהמכשיר את המסך השבור, יש לפתוח את גב המכשיר, להוציא את כרטיס הסים והסוללה ולפתוח את הברגים של החלק האחורי של המכשיר. פעולה זו תחשוף את המערכת המפעילה את המסך השבור. שימו לב, כי ישנם שני ברגים ליד המצלמה אשר יש לפרק גם כן, כאשר הבורג העליון בגודל שונה ומצריך שימוש בכלי עזר שונה לפירוקו.

חיבור המערכת: בכדי לחבר את המסך החדש, יש להוריד את לוח הבקרה הנמצא בחלק האחורי של הפלאפון. לאחר מכן, יש להוריד את נייר האלומיניום בתחתית אזור הסוללה, פעולה זו תאפשר הוצאה של המסך הישן. הוצאת המסך הישן עלולה להיות קשה, ואין צורך לחשוש מהפעלת כוח. שימו לב כי בתחתית המכשיר ישנו שבב שחור באורך של כסנטימטר אשר יש להסיר גם כן. לאחר מכן יש לחבר את כל החלקים מחדש כאשר עושים שימוש במסך החדש על פני המסך הישן.

 

במידה ואינכם יודעים כיצד להחליף מסך ל LG G3, מומלץ להיעזר במומחים

 
קייט פון הינה חברה המתמחה בתיקון פלאפונים סלולריים על סוגיהם השונים. ניתן לפנות לחברה בנושאים שונים, ביניהם החלפת מסך ל LG G3 בכדי ליהנות משירות מקצועי ואיכותי אשר יבטיח תיקון מהיר ויעיל של מכשירכם, ומומלץ לעשות זאת במידה ואינכם יודעים בדיוק כיצד לתקן אותו בכוחות עצמכם.