לקהל לקוחותנו יום ראשון 1.1.17 החנות תהיה סגור נחזור לפעילות ב-2.1.17

 

מה לעשות אם נפל האייפון 6 למים?

 
 
נפילת אייפון למים היא אחד מתרחישי האימים מהם אנחנו רוצים להימנע במידה הרבה ביותר

קשה לחשוב על מרכיב מהותי ואיכותי יותר לחיים של כל אחד ואחד מאתנו מהטלפון הסלולארי שלנו. אם בעבר היו המכשירים הסלולאריים שלנו פשוט אמצעים יעילים ליצירת קשר אחד עם השני מחוץ לבית, הרי שהיום מדובר במכשירים דרכם אנחנו מנהלים הלכה למעשה את החיים שלנו. החל מניהול רשימת הטלפונים והכתובות שלנו, דרך ניהול הדואר האלקטרוני ואפילו חשבון הבנק שלנו, ועד אלמנטים של הנאה ושל העברת שעות הפנאי שלנו – קשה לחשוב על אלמנט מהותי יותר בחיים של כל אחד ואחד מאתנו, כאמור. עם זאת, התלות העצומה שלנו במכשיר קטן אך איכותי כל כך כמו אייפון 6 גם חושפת אותנו לאחד מתרחישי האימים, שלמרבה הצער רבים מאתנו מכירים טוב מדי – נפילה למים. כעת, נבין בדיוק מה מותר, מה כדאי ומה אסור לנו לעשות לאחר שאייפון 6 נפל למים.
 

מה מותר ומה אסור לעשות ברגע שבו נפל אייפון 6 למים?

 
 
  • ראשית, נפריך מיתוסים – המיתוס הידוע ביותר בכל מה שנוגע לייבוש לאחר שאייפון 6 נפל למים הוא השארה של האייפון בתוך קערה של אורז למשך שעות עד ימים. ובכן, העיקרון שעומד מאחורי התפיסה הזאת הוא שהאורז סופח נוזלים, וכך למעשה הרטיבות בתוך האייפון שלנו מתנקזת החוצה ונספחת לאורז. ובכן, התפיסה הזאת יכולה להיות יעילה עד מידה מוגבלת יחסית, משום שהבעיה האמיתית עם טלפון שנרטב היא לא ההיכבות המידית שנגרמת מהקצר אותו יוצרים המים. הבעיה היא הצטברות של קורוזיה לאחר מכן – ואת הקורוזיה הזאת לא ניתן לספוח והיא לא תגיב לקערה של אורז, כמובן.
  • אז מה כדאי לעשות? הדברים אותם כדאי לעשות הוא לפרק את האייפון ככל הניתן במטרה להגיע לסוללה. במידה ואין לנו את הכלים לעשות זאת, הרי שנסתפק בייבוש ראשוני ובסיסי בטרם נשלח למעבדה. בכל אופן, לאחר שאייפון 6 נפל למים ולאחר שאנחנו מפרקים אותו ככל הניתן באמצעים שלנו, חשוב לנגב את כל הרטיבות הקיימת עם מטלית יבשה. לאחר הניקיון הזה, בין אם הטלפון נדלק ובין אם לא (וסביר שהוא יידלק), עלינו לקחת את הטלפון ולשלוח אותו לתיקון במהירות, וזיהוי וטיפול בנזקי קורוזיה שיתכן והתפתחו.
 
 
 
פרמוט אייפון
 
 
 
 

הדבר הכי חשוב ברגע שבו יש נזק לטלפון שלנו הוא לתקן אותו בידיים מקצועיות כמה שיותר מהר

 
כאמור, הדבר הכי חשוב שעלינו לעשות לאחר שאייפון 6 נפל למים הוא פשוט לתקן אותו ולא לתת לו להתקלקל ולקחת את החיים שלנו צעד אחורה כתוצאה מכך. המפתח לכך הוא שירות איכותי של מעבדה, בדיוק כמו השירות של קייט פון. דרכנו תוכלו לא רק לתקן את המכשיר שלכם, דרכנו תוכלו להיות בטוחים שהמכשיר שלכם יתוקן בידיים המקצועיות ביותר המנוסות בתיקון טלפונים חכמים.