לקהל לקוחותנו יום ראשון 1.1.17 החנות תהיה סגור נחזור לפעילות ב-2.1.17

 

איך מפרמטים אייפון?

 
 
האייפון הינו הסמארטפון המוכר והפופולארי ביותר ואין זה פלא. מדובר במכשיר מעולה בעל יכולות פנטסטיות, עם מסך טאצ' יעיל ונוח, מעבד מהיר, מצלמה איכותית ועוד אלמנטים רבים אחרים. אך כמו כל מוצר שעובר שימוש תמידי ואינטנסיבי, גם האייפון החדשני ביותר עלול להגיע למצב שבו הוא פשוט קורס. וירוסים ותוכנות זדוניות, עומס על המערכת, הגדרות שאינן אופטימאליות וכו' - כל אלה גורמים בסופו של דבר להאטת המכשיר ותקיעתו. אחת הדרכים לטפל ב"אייפון מקרטע" היא פשוט לפרמט אותו, פעולה המשמשת גם בתור צעד מקדים למכירתו כיד שנייה. ישנן שתי שיטות מרכזיות לפירמוט אייפון וכאן נלמד על ההבדלים ביניהן.
 
שימו לב! אחרי איפוס צריך לדעת את הססמה לicloud ולאפל אי די, או שתתנתקו מהם לפני הפרמוט.
אם אין לכם את הססמאות אל תפרמטו לבד.
במידה ואתם מנסים לפרמט את המכשיר לבד, המעבדה אינה אחראית במידה ויגרם נזק כזה או אחר במהלך השחזור.
 

פירמוט אייפון דרך אייטונס

 
 
אייטונס הינה חנות התוכנות של חברת אפל ולמעשה מרכזת את כל האפליקציות תחת קורת גג אחת, מנהלת את סרטוני הווידאו, התמונות ושאר הקבצים שבאייפון שלכם ומגבה אותם תוך סינכרון מלא עם המחשב האישי שלכם. הגיבוי מתבצע על מנת לאפשר למשתמש לפרמט או להחליף את הטלפון שלו ולאחר מכן להתקין אותו מחדש באמצעות הגיבוי שנשאר מגובה ברשת. הפירמוט של כל אייפון בשיטה זאת מתבצע באופן הבא:

  • חברו את האייפון למחשב.
  • המתינו לזיהוי המחשב את האייטונס של המכשיר הספציפי.
  • הפעילו את האייטונס.
  • לחצו על אייקון ה- Summary (סיכום).
  • בחרו באפשרות של Restore iPhone.

מרגע שלוחצים על לחצן זה הטלפון יחזיר את עצמו להגדרות היצרן ההתחלתיות וכל התוכן יימחק ממנו. לאחר מספר דקות הטלפון יאתחל את עצמו ויפתח בפניכם את תפריט ההתקנה וההגדרות. אם אתם מעוניינים להשתמש בו מנקודת האפס כחדש, בחרו באפשרות Set up as new. אם אתם מעוניינים להשתמש בגיבוי האחרון שיצרתם בחרו Use previous backup. חשוב להדגיש כי הפירמוט באמצעות אייטונס מתאפשר רק כאשר המחשב שאליו מחובר אותו אייפון ספציפי שברשותכם מזהה אותו ללא בעיות וללא תקלות.
 
 
 
פרמוט אייפון
 
 
 
 

פרמוט אייפון בלי אייטונס

 
ניתן לפרמט מכשירי אייפון גם לא דרך האייטונס. מקרים אלה מתאימים למצבים שבהם המחשב אינו מזהה את הטלפון מפאת תקלה, כאשר אין לנו מושג מהי הסיסמא של האייטונס, כאשר אין אנו מעוניינים בעדכונים נוספים או כאשר השיטה שלעיל לא עבדה מסיבה כלשהיא. להלן סדר הפעולות שיש לבצע במקרה הזה:

  • לחצו על Settings (הגדרות).
  • לחצו על General (כללי).
  • לחצו על Reset ובחרו את האפשרות Erase All Content and Settings.

לאחר פעולה זו האייפון שלכם יאתחל את עצמו ותוכלו להתקינו מחדש, ללא צורך באייטונס או מחשב. זהו פתרון מעולה במיוחד במצב של נסיעות או כאשר אין אנו יכולים להגיע למחשב האישי שלנו מסיבה כלשהיא.
 

האם כדאי לפרמט לבד את האייפון?

 
ניתן לבצע פירמוט אייפון באופן עצמאי לפי ההוראות שתוארו לעיל, אך חשוב לציין כי לעתים תהליכים אלו עשויים להיתקל במספר תקלות תוך קבלת הודעות שונות ומשונות שקשה להתמודד עימן ללא הידע המתאים. בכל מקרה ההמלצה היא ראשית כל לדאוג לגיבוי מתאים של החומרים שלכם ורק לאחר מכן לנסות לפרמט לבד. גיבוי מוצלח של אייפון הוא כזה שנעשה דרך אייטונס וזאת על ידי חיבור האייפון למחשב, לחיצת קליק ימני על האייקון iPhone ולאחר מכן לחיצה על Back-up. ברגע שישנה בעיה או שאינכם בטוחים במעשיכם, פנו אל מעבדה מקצועית וכך תהיו בטוחים כי המשימה מתבצעת על הצד הטוב ביותר (גיבויים, מחיקה כללית וכו') לפי הצרכים שלכם.

פירמוט אייפון וטיפול בתקלות רבות נוספות, הם בין תחומי התמחותה הרבים של קייט פון - מעבדת שירות לטלפונים סלולריים וטאבלטים מכל הסוגים. צוות המעבדה ישמח להעניק לכם מענה מקצועי ואיכותי תוך שירות אדיב, מחירים הוגנים וזמן המתנה קצר ביותר. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 072-3215294 ונשמח להעניק לכם שירות נהדר.