לקהל לקוחותנו יום ראשון 1.1.17 החנות תהיה סגור נחזור לפעילות ב-2.1.17

 

גלקסי לא נדלק - מה לעשות?

 
 

אם יש לכם מכשיר מסוג גלקסי והוא לא נדלק, יכולות להיות לכך מספר סיבות:

 
  • סוללה שלא נמצאת במקום הנכון – זה הדבר הראשון שצריך לבדוק אם גלקסי לא נדלק. הוציאו את הסוללה, הכניסו אותה באופן מדויק לתושבת, ונסו להדליק את המכשיר. אם הוא נדלק – מצוין, אם לא – עברו לשלב הבא.
(שימו לב, התהליך מתאים לגלקסי 1,2,3,4,5. בגלקסי 6 הסוללה לא ניתנת לפירוק.)


  • מטען לא תקין – הרבה פעמים גלקסי לא נדלק פשוט כי הסוללה לא טעונה. לכן, יש לוודא שאתם מטעינים את המכשיר במטען תקין וכדי לבדוק זאת יש לחבר אותו למכשיר טלפון אחר ולבדוק אם הסוללה אכן מתמלאת.
 

אם הסוללה יושבת במקומה והמטען תקין?

 

אלה הדברים הבאים שכדאי לעשות כדי להבין למה המכשיר לא נדלק:

 
 
  • החלפת סוללה – אם שללתם את האפשרות שהסוללה לא במקומה ושהמטען תקול, יש לנסות להחליף סוללה. אם לאחר החלפת הסוללה המכשיר נדלק – כנראה שהסוללה הישנה פשוט סיימה את תפקידה. אם גם אז הגלקסי לא נדלק, כנראה שמדוב בסוג אחר של בעיה.


  • החלפת שקע טעינה – לעתים לא המטען עצמו מקולקל אלא השקע אליו הוא מחובר. נסו להחליף שקע ולראות אם המטען אכן מטעין את הטלפון, ואז נסו להדליקו. יכול להיות שכל העניין יסתכם רק בזה.


  • כפתור כיבוי/הדלקה תקול – לפעמים מכשיר גלקסי לא נדלק פשוט מכיוון שכפתור הכיבוי וההדלקה התקלקל. במקרה כזה יש לבצע החלפה של הכפתור, והכול יבוא על מקומו בשלום. אם אתם חייבים להדליק את המכשיר באופן מיידי עוד לפני הגעתם למעבדת תיקון לגלקסי, אתם יכולים לחבר את המטען עד שהמכשיר יראה את אחוזי הסוללה על המסך. באותו רגע יש להוציא את הסוללה ומיד להחזיר אותה למקום – מבלי לנתק את המטען. פעולה זו תגרום למכשיר להידלק, ולתפקד באופן מלא.


  • גורמים נוספים – גורמים אחרים לכך שהגלקסי לא נדלק יכולים להיות רכיב פלאש תקול, קצר במכשיר או פלט לא תקין. אם לא הצלחתם להפעיל את הגלקסי בעצמכם לפי כל ההנחיות שהבאנו כאן – תצטרכו להביאו למעבדת תיקונים לגלקסי, שם יאתרו ויפתרו את התקלה של הגלקסי שלכם.
 
 
 
גלקסי לא נדלק
 
 
 
 

קייט פון לשירותכם

 
מעבדת קייט פון מתמחה בתיקון מכשירי גלקסי, ומספקת פתרונות מידיים ויעילים בכל מקרה שבו מכשיר גלקסי לא נדלק.

אז אם הגלקסי שלכם לא נדלק ואתם לא מצליחים לפתור את הבעיה בעצמכם - הביאו אותו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.