גלקסי 6

 
 

תיקון גלקסי 6

מי שיש ברשותו את מכשיר הגלקסי 6 עושה בו שימוש תכוף לא רק כמכשיר להוצאת שיחות ולקבלת שיחות, כי אם גם כמצלמה מדהימה שניתן לצלם בה תמונות איכותיות ביותר, כאמצעי תקשורת וירטואלית עם כל העולם וכמחשב שמחובר לרשת לכל דבר ועניין. לכן, כשמכשיר כזה מתקלקל, חשוב מאוד לקחת אותו אל מעבדת סלולר המתמחה בתיקון גלקסי 6.


מה יכול להתקלקל?

ממש כמו בכל מכשיר טלפון נייד אחר, גם המכשיר הזה חשוף לתקלות, לרבות מסך שנשבר, מכשיר שנרטב, כפתורים שלא עובדים, מכשיר שלא מגיב ועוד.

על מנת לאבחן את התקלה בצורה הטובה ביותר ולקבל את הפתרון האיכותי והמהיר ביותר, חשוב מאוד שמי שיבצע את התיקון יהיה טכנאי מקצועי.


קייט פון לשירותכם

קייט פון מעבדת תיקון גלקסי המתמחה בתיקון גלקסי 6. במעבדה עובדים טכנאים זוסמכים המתמחים בתיקון טלפונים ניידים בכלל וטלפונים מסוג גלקסי 6 בפרט.


אבחון תקלות ותיקון גלקסי 6 על ידי טכנאי מוסמך

אבחון התקלה מתבצע במהירות ואם תרצו – יכול להתבצע גם מולכם, כך שבאפשרותנו לספק לכם אבחנה מדויקת של התקלה והצעת מחיר בתוך זמן קצר.

התיקונים מתבצעים באמצעות חלפים מקוריים או חליפים באיכות טובה, והטלפון יימסר לידיכם רק כשהוא תקין ועובד לשביעות רצונכם המלאה.

אם במהלך התיקון נראה שיש בעיות נוספות שלא אובחנו במהלך הבדיקה הראשונית, ניידע אתכם באופן מיידי כדי שתוכלו להחליט אם בכל זאת לתקן, או לרכוש מכשיר אחר.


לקבלת מידע נוסף אודות תיקון המכשיר שלכם צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר,

או פשוט הביאו את המכשיר אלינו ונשמח לעזור ככל שאפשר.